Finansujesz ten klub że tak się mądrzysz?! Widać że wogóle się nie znasz na realiach ani na piłce widać po tym co wypisujesz żałosny jesteś
Z polskiego, jeszcze stara matura miałem 3. Ale śmiechy śmiechami, nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera. Widzę kujonów co robią za minimalną i się śmieje, ja mam fach w ręku i 5 cyforową wypłatę...






