Jak ktoś uzyskał uprawnienia, to ma być jeszcze jakoś "edukowany"? Przez kogo, jak? Chyba samodzielnie powinno się dbać o posiadanie aktualnej wiedzy co? A nie tylko przeczytać "książeczkę z teorią na prawo jazdy"...
2024-09-23 23:13:13
Nie podszywaj się StadionDlaStomiu (przez i na końcu zamiast L)