Co prawda w football managerze grałem nie raz Stomilem i doprowadzałem do sukcesów, ale w prawdziwym świecie to co innego. Uważam, że mógłbym klubem zarządzać jako prezes lub członek zarządu. Przypomnę, że to...
2024-11-08 23:00:22
To jest mój ulubiony klub
2024-11-08 21:29:26
Głupoty piszesz najpierw sie doedukuj a potem udawaj mądrego panie GŁUPIOmądry
2024-11-07 20:55:10
To jest jakaś ruska podróbka mnie - stadion dla stomiiu przez dwa i