Podstawowa zasada tłumoku "Olsztyn" - nie widzisz, nie jedziesz. Naprawdę jazda samochodem to nie jest jakieś prawo człowieka. Jak się nie nadajesz, czy to mentalnie czy fizycznie, nie musisz jeździć samochodem.
Niezakochany w PiS a po prostu REALISTA i z sercem po stronie POLSKIEJ racji stanu. Tak zwany Rozum i Godność Człowieka. Ale dziękuję za pamięć!
Kedyś państwo budowało proszę zobaczyć ile bloków z wielkej płyty niektórzy mówili że się zawalą i co stoją po dziś dzień, często lepsze od "prestiżowych inwestycji deweloperskich" gdzie są krzywe ściany...






