Ostatnie komentarze
WszystkieJak odśniezac to pozwolenia nie trzeba ale jak musisz prowadzić jakieś remonty przy użyciu specjalistycznego sprzętu to już tak i to oczywiście we własnym budynku paranoja. Przypominam wybory idą dalej na nich idźcie...






