Chciałabym zaznaczyć, że to nie jedyna olsztynianka prowadząca bloga. Dlaczego akurat ten blog został "wypromowany" przez portal? To mnie bardzo zastanawia.
2014-02-06 12:07:18
Któregoś razu szliśmy z mężem ulicą i szła z naprzeciwka pani z dużym psem - ten zrobił co potrzebował a właścicielka nie posprzątała. Kiedy zwróciliśmy jej uwagę i zapytaliśmy kto teraz po piesku posprząta,...