"czarny kożuszek z białym podbiciem i czarnym kapturem, w krótką czarną sukienkę" Z takim wyglądem na pewno żaden zwyrol się nią nie zainteresuje... Rodzice chyba powinni mieć jakiś wpływ na to jak...
Tylko że czasy starej pętli już dawno minęły a Kortowo rośnie w zupełnie innym kierunku... A co do parkingu za DS3 to studentom raczej nie pomoże i nie pomagał bo odkąd pamiętam był płatny.
Tyle się słyszy o dresach, koksach z sąsiedztwa... Może czas żeby oni wzięli sprawę w swoje ręce i pokazali kto rządzi na dzielni :P






