Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Viki

Profil użytkownika

Ostatnie komentarze

Wszystkie
Czytam Wasze opinie i mam wrażenie,że niewiele osób, poza "fotografem", rozumie istotę tego typu konkursów. Niektórzy są wulgarni i napastliwi. Skąd ta zazdrość?nienawiść?kompleksy?! Jak świat światem...
2010-03-06 09:25:07
Nie bądźcie złośliwi i nie piszcie przykrych rzeczy. Wśród nastolatek nr 30, nienaganna figura, ładna buzia, a do tego ta dziewczyna ma coś do powiedzenia. I wszystkie są miłe.
2010-03-04 17:30:58
Wchodziłam na profile na nk niektórych kandydatek.Zerknijcie na zdjęcia przez nie zamieszczone, bo te z półfinałów to jakaś reporterska marnizna.Nr 30, Ada,nieziemska twarz, zadatki na modelkę!Gratuluję stylu i...
2010-03-06 09:01:25