Czytam Wasze opinie i mam wrażenie,że niewiele osób, poza "fotografem", rozumie istotę tego typu konkursów. Niektórzy są wulgarni i napastliwi. Skąd ta zazdrość?nienawiść?kompleksy?! Jak świat światem...
Nie bądźcie złośliwi i nie piszcie przykrych rzeczy.
Wśród nastolatek nr 30, nienaganna figura, ładna buzia, a do tego ta dziewczyna ma coś do powiedzenia.
I wszystkie są miłe.






