Pieniądze to oni powini dostać jak będą pracowali a nie tylko kradną i żebrają.Jest tyle pracy w Olsztynie że każdy z nich mógłby pracowć. Dać im po 1000zł i do roboty, a ich dzieci do szkoły a nie z "opiekunami"...
2010-02-11 17:47:48
Ja pier.... gdzie ta sprawiedliwiść Ja zapierniczam jak osioł w sklepie rastb za 1,320 zl brutto i na prawo jazdy niemam szans uzbierac sama bo mam dzieci i raty do spłaty i jakoś państwo niechce mi dać mimo że staram...