Pani Poseł Bublewicz ostro wnioskuje o podwyższenie mandatów,argumentując wyższą średnią płacą ,podobno ok.4000zł-zapomniała tylko ,że nasi mieszkańcy Warmi i Mazur-których reprezentuje w większości zarabiają...
100 miejsc parkingowych!!!! Ja ! Ale rozmach!No no to przecież Warmia Towers !!!To wizerunek Naszego Miasta Panie Prezydencie.
nareszcie studenci wyszli na "zewnątrz"-mam nadzieję ,że to pierwszy ale nie jedyny krok ku aktywności.Pozostałe Uczelnie-czekamy na Was !!!






