Ja 2021-03-07, 12:43 95.160.*.*
Szanowni Państwo, to auto nie wyglądało na porzucone tylko pozostawione z jakiegoś powodu przy całkiem ruchliwej drodze, na oświetlonym parkingu, prawidłowo zaparkowane, w dobrym stanie (wizualnie), było zamknięte i posiadało tablice rejestracyjne, które zaczynały się od NO. Pojawiło się jakoś chyba na początku roku. Biegam tam kilka razy w tyg i jestem w szoku, że mamy taki system, że można bezkarnie niszczyć czyjąś własność. Może właściciel wyjechał i planował wrócić po to auto, może coś się stało? Dlaczego policja nie sprawdziła tego auta póki były tablice i pozwoliła na dewastację czyjegoś mienia? Czy w tym mieście można już tylko trzymać auta w garażach i na parkingach strzeżonych bo w przeciwnym razie wszyscy mają prawo je niszczyć? 
Mloda. 2021-03-07, 15:51 5.173.*.*
@Ja:  Jak się okazuje kolejny raz obywatel i jego mienie nie mogą czuć się bezpieczni. Pandemia jest świetną wymówką aby nic nie robić. Zaszczepieni nauczyciele siedzą sobie w domu. Zaszczepiony lekarz jak zachce to podniesie słuchawkę aby udzielić teleporady. Urzędnik prezydenta jest na pracy zdalnej. Teraz do tej trójcy doszedł policjant. Szanowni funkcjonariusze: Informuję, że Strajk Kobiet już się zakończył i pora wyjść na patrole miejskie. Sorry. Może czekacie aż będziecie zaszczepieni? Starzy ludzie bez szczepień A ich dzieci zaszczepione. Totalny absurd. 
TakiSobie 2021-03-08, 19:01 95.160.*.*
@Ja:  Chciałoby się zapytać - czy w tym kraju kiedykolwiek będzie porządek? Jakoś w tym kraju trudno sobie wyobrazić, żeby robić cokolwiek z głową, raczej odwrotnie. Jest takie brzydkie porzekadło: " tam gdzie stoi, tam się wy.....". Ktokolwiek pozostawił to auto, zrobił to totalnie BEZMYŚLNIE! No no mógł pozostawić je np pod swoim blokiem. A jeśli się zepsuło, to w normalnym społeczeństwie zamawia się lawetę i wywozi w miejsce zamieszkania. Tak, tak, to kosztuje. A co chciałoby się jeździć za gratisy???!!!! Kupujesz auto, to wiedz, że trzeba mieć kaskę na całą resztę! Szanowni obrońcy własności prywatnej - własność jest świętością ale i porządek także! Bo inaczej zarośniecie gnojem, brudem i perzem! Utrzymanie porządku też kosztuje!  Za bałaganienie się płaci, różnie. Bo albo rozkradną, albo zniszczą albo....trzeba zapłacić za wywiezienie szrotu! 
TakiSobie 2021-03-08, 19:10 95.160.*.*
@Mloda.:  Rzeczywiście jesteś młoda, bo pleciesz bzdety. Z pandemią jest podobnie jak ze stanem wyższej konieczności. Nic nie działa jak dawniej, bo trzeba się dostosować. Jak uważasz, że głupoty piszę, to proponuję ci jedno. Znajdź w sobie tyle odwagi i poczytaj sobie JAK ludzie sobie musieli radzić w stanach zagrożenia, np w czasie wojny czy po katakliźmie (powódź, cyklon, trzęsienie ziemi). Z czego MUSIELI zrezygnować, a co sytuacja narzuciła im niemal siłą. Przed czym i JAK musieli się chronić, co robili aby przetrwać. Jak sobie poczytasz i przemyślisz, może więcej zrozumiesz. A jeśli uważasz, że nic nie musisz, to od razu palnij sobie w łeb, bo nic ci już nie pomoże.
Części samochodowe - Ucando.pl