gość 2021-12-29, 17:22 83.7.*.*
W liście otwartym 390 niemieckich lekarzy wątpi w skuteczność obecnej kampanii szczepień.
Zamiast tego wzywają do kompleksowego badania kohortowego.
„Żaden lek ani szczepionka nie otrzymały tylu doniesień o poważnych skutkach ubocznych i zgonach
w tak krótkim czasie,jak szczepionki przeciwko COVID-19”-mówią lekarze.

Jutro mam pogrzeb cioci,która zaszczepiła się przeciw COVID-19.Na drugi dzień po szczepieniu spuchła i zmarła.
Lekarz rodzinny mówił rodzinie,żeby nie szczepić-nie posłuchali.
Przed świętami miałem pogrzeb kuzyna,który”zmarł na COVID-19″po trzykrotnym szczepieniu.
Mój kolega namówił matkę na szczepienie, zmarła następnego dnia. Koleżanka namówiła chorego na nogi ojca, dostał zakrzepicy, zmarł męcząc się.


Wczoraj, jakiś lekarz grzmial w TVN24, że jeszcze nie było ani jednego przypadku śmiertelnego w Polsce, z powodu powikłań poszczepiennych na covid. Kłamstwa jakie uprawia ta stacja, są nie do pojęcia. Cenzura w tv przypomina stan wojenny, tyle, że bez mundurów.

Nie wiem jak u was, lecz w moim otoczeniu, wszyscy którzy zmarli na covid, byli szczepieni. A jeśli według rządzących tyłu nas umiera codziennie rzekomo na covid, bo byli rzekomo nieszczepieni, to powinno się wywiesić kir nad Sejmem a nie reklamować sylwestrowa zabawę w TVP! Nic tu nie gra! Banda kłamców.
psychiatra 2021-12-30, 09:15 83.15.*.*
@gość:  Nie oglądaj TV bo ona właśnie takich jak TY ogłupia! Włącz własne myślenie jak umiesz? 
gość 2021-12-30, 12:34 88.156.*.*
@gość:  WYŁĄCZ INTERNET WŁĄCZ MYŚLENIE. JESTEŚ KOLEJNYM SZUREM NA KTORYM KTOŚ ZARABIA WCISKAJĄC MU BAJKI O LUDOBÓJSTWIE. NIE DAJ SIE. CZŁOWIEK KTÓRY WIERZY W TEORIE SPISKOWE NIE JEST WOLNYM CZŁOWIEKIEM
gość 2021-12-30, 12:48 83.7.*.*
@gość:  wyłącz telewizję,włącz myślenie,miliony ofiar "naglicy" a foliarze dalej bredzą że spisek to tylko teoria,to może nam wyjaśnisz co to jest spisek i dlaczego jest niemożliwy?
Fakty nie mity 2021-12-30, 13:31 5.173.*.*
@gość:  Foliarz to osoba nie wierząca w covid i sugerującą że szczepionki zostały stworzone do redukcji ludnosci. Zazwyczaj są to ludzie słabo wykształceni. Z zaburzeniami umysłowymi i trudnymi relacjami z innymi ludźmi. Takie są fakty. Ogólnie jest to zaburzenie, które trudno się leczy. Ci ludzie niezbite dowody traktują jak oszustwo. Osoby chore na foliarstwo łykają fakenewsy. Każda bzdure, która potwierdza ich teorie spiskową.
Części samochodowe - Ucando.pl