Media i politycy klamia dla kasy 2 dni temu 64.227.*.*
Przeniesiono do mikrobloga: 2021-01-14 06:07
Szczepionka to śmieć. Po pierwsze nie jest szczepionką jak się ją nazywa to mRNA genetyczne które ma w nas dopiero wytworzyć dopiero szczepionkę - Nidy wcześniej pozytywnie nie przeszło testów na ludziach. Jeśli by mRNA działało to by HIV dawno był uleczalny!
Czy wsiadłbyś do samolotu za który ani konstruktor ani pilot ani linie lotnicze nie NIE BIORĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI i otwarcie o tym mówią? Media i politycy kłamią dla kasy
Ludzie komentuja z glupoty 2 dni temu 5.173.*.*
Ale zdajesz sobie sprawę że struktura genowa wirusa HIV może być dużo bardziej skomplikowana a wyleczenie może wynikać także z innych czynników? Nie wiem jak można przechodzić do tak szybkich i prostych wniosków nie sprawdzając innych przesłanek. Wniosek łatwy do sformułowania - nie masz rozumu, nie węsz wszędzie wokół teorii spiskowych. Kiedyś coś trzeba będzie rzeczywiście poddać w wątpliwość i przez takich jak ty większość ludzi wstrzyma się z ocenami w obawie przed byciem nazwanym oszołomem.
UWM 2 dni temu 81.190.*.*
Tak , to prawda "szczepionka" to GMO, zagadza się, a nazwa jest błędna. mRNA nie powinno nazywać się szczepionką
do media i politycy dla kasy klamia 2 dni temu 81.190.*.*
Skąd masz informacje że nie przeszła testów najpierw trochę poczytaj i posłuchaj profesorów medycyny ,bo chyba z górniaczką tą tezę opracowałeś ,zapomniałeś dodać że jeszcze wszepią ci mikroczypy i będą śledzić ile razy poszedłeś do biedronki
Fakty 2 dni temu 64.227.*.*
youtube.com/watch?v=XTfe3RB9-SQ
Wawawawamama 2 dni temu 5.173.*.*
Tak. Struktura wirusa hiv jest bardziej skomplikowana. Na początku organizujemy międzynarodowe fundacje i zaczynamy zbierać pieniążki. Dobrze byłoby zaangażować gwiazdę światowego formatu. Następnie cały kontyngent wraz z paczką prezerwatyw wysyłamy do potrzebującej, zacofanej Afryki, gubiąc po drodze to, co zostało zebrane w oświeconej części naszego świata.
Roman 2 dni temu 88.156.*.*
To już robi Google 🙂
Części samochodowe - Ucando.pl