aza 2021-03-01, 08:09 83.5.*.*
Przeniesiono do mikrobloga: 2021-03-01 08:28
Panie Budka. Polak to taka przekorna istota. Gdy jedni kogoś atakują drudzy go bronią! I broniący raczej nie dochodzą DLACZEGO ten ktoś jest atakowany!!! I tu jest problem Platformy! Waszego przekazu o prawicy ludzie nie lubią bo....ciągle straszycie: postawimy was przed sądem, będziesz siedział, kłamstwa będą ukarane. itd,itd. Tak kiedyś robił PiS i przegrywał każde wybory. Ale wyciągnęli wnioski i gdy przejęli dawną! narrerację PO , spokojną, stonowaną, wyjaśniającą -- wygrywają !!!! PO zaś przejęło pieniactwo, wymachiwanie szabelką, bełkot PiSu- i przegrywa !!!! Mistrzem dialogu jest pan Tusk !!! Nie namawiam pana Budki do opowiadania pisowskich kłamstw ale konkretów, spokoju w przekazie i uczciwych działań. Nie kalkulacji ,plucie na PiS - tak ,aborcja, pefofilia
,nie ,bo to trudny i niewygodny temat. Partia PO nie ma wiarygodności, popsuliście w niej wszystko i PIS to wykorzystał! Obudźcie się do jesnej cho.ery póki ludzie do siebie nie strzelają! Spokój i konkret. PiS trzeba odsunąć od władzy .
wed-wed-2 2021-03-03, 11:44 185.103.*.*
@tomasz 1236: nie da się wszystkiego tłumaczyć 500 + bo to zakrawa już na czystą głupotę tylko trzeba brać się do godnej merytorycznej roboty b... to prawda że te świadczenia są jak socjalna łapówka ale raz że biorą je też Ci co na nie "plują"  a dwa obrażając wszystkich jak leci nie pomagasz np ewentualnie tylko pomagasz rządowi bo jak o tym rozmawiasz tak na realu w życiu nie na forum to jest bardzo mocny przekaz zwrotny : "przez tyle lat siedzili i nic nie zrobili żeby pomóc ludziom którzy za minimalna krajową zsuwali mimo ciężkiej uczciwej pracy" a co bardziej oczytani pokazują artykuły z np. wiadomości handlowych gdzie jest opisane że danie siedzącej po 12 godzin w zimnie pracownicy chłodni tych 500 zł spowoduje że nie będzie ona chciała pracować za minimalną pensję w tych warunkach " .... "spartolono wiele rzeczy"i "teraz ludzie jak nie zobaczą nie uwierzą" albo "że nie oddadzą tak po prostu" albo to "inna kwestia bo umówmy się te kasę zabiorą firmy / i zabierają banki/ bo chodzi o to abyś nie był niezależny być był zakładnikiem" .. jak i jaki tutaj można dać odpór ...? 
tomasz 1236 2021-03-01, 12:58 92.40.*.*
@aza:  Zgadzs się,dodalbym jeszcze ,ze wspolwinnymi obecnej sytuacji sa nie tylko niedokrztalceni "politycy" Pis,ale rowniez cale zacne grono pobierajacych 500+"".Co by się nie działo i nie mówiło ciemna masa za nic w swiecie nie pusci latwych pięciu stowek co miesiąc.Druga sprawa,ze opozycja jest faktycznie mierna i bierna,polecam im zatrudnić dobrych socjotechnikow bo bez tego to mogą co najwyzej dalej umieszczać zabawne wpisy na instahramach itp.
Części samochodowe - Ucando.pl