"To dobrze, że prezydent Duda odbył swoją trzynastą wizytę w Stanach Zjednoczonych. Bronisław Komorowski w czasie pięciu lat odbył trzy takie wizyty, Donald Tusk łącznie dwie, w tym jedną z Andrzejem Dudą." 🤣
x.com/Zaradkiewicz_K/status/1893951009866575903
x.com/SlawomirMentzen/status/1892505567668646072
"Punktualnie o godzinie 14.30 rozpoczęło się w Pałacu Prezydenckim spotkanie prezydenta RP Andrzeja Dudy ze specjalnym wysłannikiem prezydenta USA ds. Ukrainy, gen. Keithem Kelloggiem. Polski prezydent jest jednym politykiem z naszego kraju, z którym spotyka się Kellogg."
@gość:






