Znamy nowy termin Olsztyn Green Festival. Co z zakupionymi biletami?

Znamy nowy termin Olsztyn Green Festival. Co z zakupionymi biletami?
Organizatorzy podali nową datę OGF
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Ja pisaliśmy w ubiegłym tygodniu, Olsztyn Green Festival w tym roku się nie odbędzie. Organizatorzy imprezy podali nową datę. Wydarzenie przewidziano w dniach 13-15 sierpnia 2021 r. Wiem też, że bilety zakupione w tym roku zachowują ważność na przyszłoroczną edycję.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o tym, że z powodu pandemii koronawirusa Olsztyn Green Festival w tym roku się nie odbędzie. Więcej: Koronawirus. Olsztyn Green Festival odwołany.

Organizatorzy wydarzenia podali już nową datę przyszłorocznej edycji. Odbędzie się ona w dniach 13-15 sierpnia. Jest też dobra wiadomość dla osób, które zakupiły już bilety w tym roku. Wszystkie zachowują ważność, jednak jeśli ktoś chce zwrócić swój karnet, powinien zgłosić się do bileterii.

Wiadomo też, że większość artystów, którzy mieli wystąpić podczas tegorocznej edycji, pojawi się nad Ukielem za rok.

Przedstawiciele OGF nie ukrywają, że festiwal może w tym roku przybrać inną formę.

- Czy jeszcze w tym roku inna formuła będzie możliwa? Nie wiemy, zobaczymy. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa – Wam – uczestnikom festiwalu, artystom, technice, całej produkcji i w końcu całemu sztabowi osób współpracujących podczas imprezy masowej, jaką jest Olsztyn Green Festival – informuje zespół OGF.

W tym roku na plaży nad jeziorem Ukiel mieli wystąpić m.in. Muniek Staszczyk, Natalia Przybysz oraz duet Karaś/Rogucki.

Widzimy się za rok, prawda? :)

Opublikowany przez Olsztyn Green Festival Środa, 3 czerwca 2020

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • lulu 2020-06-05 14:25:24 176.97.*.*
    ratujcie olsztyńską kulturę bo czeka nas zacofanie! budowa nowego ośrodka kultury wstrzymana, koncerty pod chmurą odwołane. brak jakiejkolwiek hali na koncerty zimą, nie przyjeżdża tu żaden znaczący artysta. zamiast narzekać na rząd grzymowicz zabierz się do roboty pajacu i nie niszcz życia polakom!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0