Okradli świetlicę dla dzieci z Akademii Stomilu

Okradli świetlicę dla dzieci z Akademii Stomilu
Fot. Akademia Sportu Stomil Olsztyn/FB

W nocy z niedzieli na poniedziałek (7/8 lipca) doszło do zuchwałej kradzieży w Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Złodzieje ukradli konsole wraz z grami oraz telefon służbowy. Każdy chętny może wesprzeć akademię.

O kradzieży przedstawiciele Akademii Sportu Stomil Olsztyn poinformowali na Facebooku. Ze świetlicy dla dzieci zniknęły konsole do gier, gry i telefon służbowy.

- Przykry to fakt, że złodzieje okradli tak naprawdę dzieciaki, które korzystały ze sprzętu w wakacje jak i przed meczami Stomilu – informują przedstawiciele akademii.

W oświadczeniu sportowcy poprosili o pomoc w zebraniu środków na zakup nowego sprzętu dla młodych sportowców. Sama akademia nie posiada pieniędzy na ten cel.

Na reakcję mieszkańców nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy chętnych osób, które deklarowały, że chętnie oddadzą swoje konsole lub wpłacą daną kwotę na konto akademii.

- Podajcie numer konta na które można wpłacać i kwotę,która jest potrzebna. Kto wpłaci, wpisuje kwotę w komentarzu i może szybko się zbierze – proponuje jeden z internautów.

- Dajcie numer konta klubowego i jaką nazwę w przelewie wpisać to wpłacimy kto ile uważa – dodaje inny użytkownik.

- kiedy i o której godz mogę dostarczyć konsolę? - pyta jeszcze jeden internauta.

- to zrzucamy sie na nową? Tzn rodzice? - zastanawia się internautka.

- jak widać po reakcji rodziców, kibiców zbiórka nie będzie potrzebna. Ale dziękujemy za propozycję i chęć pomocy – odpowiada Akademia Sportu Stomil Olsztyn (pisownia oryginalna wszystkich komentarzy).

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do kradzieży z włamaniem. Świetlica dla dzieci stała się celem złodziei....

Opublikowany przez Akademia Sportu Stomil Olsztyn Poniedziałek, 8 lipca 2019

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • marduck 2019-07-10 08:56:29 79.185.*.*
    Oczywiście sama kradzież jest niedopuszczalna. Jednak okradli Akademię Sportu z konsol do gier!!! Dla tych dzieci to paradoksalnie dobra sytuacja, będzie trzeba zorganizować być może zajęcia ruchowe a nie siedzenie przed TV.
    Odpowiedz Oceń: 3 1 Zgłoś treść
Zamknij Elbląska Uczelnia Humanistyczno Ekonomiczna