Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Zginęło dziecko przygniecione bramką

Zginęło dziecko przygniecione bramką
Fot. KWP Olsztyn

W szpitalu w Elblągu zmarła 8-letnia dziewczynka. Dziecko trafiło do szpitala, po tym, jak przygniotła je bramka podczas zabawy na boisku .

reklama

8-latka z Gronowa koło Braniewa, trafiła do szpitala wczoraj późnym wieczorem. Jej stan oceniano jako krytyczny. Miała poważne obrażenia głowy. Pomimo starań lekarzy, dziewczynka zmarła dzisiejszej nocy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że metalowe bramki zostały postawione na gminnym boisku około 2 tygodnie temu.

Okoliczności wypadku na boisku w Gronowie wciąż badają policjanci.

Źródło: RMF24/KWP Olsztyn

Galeria

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • vgg 2011-06-30 14:33:49 212.160.*.*
    zobaczcie na olsztyńskiej jest cały artykuł, czytałam o tym, tu jest jedynie "informacja"
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • vgg 2011-06-30 14:33:48 212.160.*.*
    zobaczcie na olsztyńskiej jest cały artykuł, czytałam o tym, tu jest jedynie "informacja"
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • zofia 2011-06-29 19:41:25 77.253.*.*
    MOJE DZIECKO TEZ PRZYGNIOTLA BRAMKA ZMARLO PO 4 GODZINACH WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • Internauta 2011-06-28 15:09:00 83.9.*.*
    to straszne :(
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0

Proponowane artykuły