Zaginął 49-letni Grzegorz Piotrowski

Zaginął 49-letni Grzegorz Piotrowski
Fot. KWP Olsztyn

Policjanci z Iławy poszukują zaginionego Grzegorza Piotrowskiego, który 7 listopada opuścił swoje miejsce zamieszkania i do tej pory nie wrócił ani nie skontaktował się ze swoją rodziną. Mężczyzna może poruszać się na terenie całej Polski.

Policjanci z Iławy proszą mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego o pomoc w poszukiwaniach Grzegorza Piotrowskiego. Mężczyzna 7 listopada około godz. 18:30 wyszedł z mieszkania w Iławie i do tej pory nie wrócił. Nie skontaktował się również z najbliższymi.

Grzegorz Piotrowski ma 49 lat, 179 cm wzrostu i krótkie, ciemne włosy, ścięte na jeżyka. Zaginiony ma otyłą budowę ciała i ubytki w uzębieniu - nie ma przedniej dwójki. W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w granatowy polar, jeansowe spodnie i brązowe, sznurowane półbuty. Na głowie może nosić ciemną, wełnianą czapkę.

Zaginiony prawdopodobnie w ostatnich dniach był widziany w województwie kujawsko-pomorskim. Jednak może się poruszać po całym kraju.

Każdy, kto widział mężczyznę lub posiada jakiekolwiek informace w tej sprawie, proszony jest o kontakt pod numerem tel. 89 640 72 00 lub 997. Można również zgłosić się osobiście do najbliższej jednostki policji.

Źródło: własne/KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz