Dziś jest: 21.04.2024
Imieniny: Anzelma, Bartosza
Data dodania: 2020-11-10 14:38
Ostatnia aktualizacja 2020-11-13 13:39

Monika Smolik

Z zazdrości o partnerkę pobił jej byłego chłopaka... nogą od stołu [WIDEO]

Z zazdrości o partnerkę pobił jej byłego chłopaka... nogą od stołu [WIDEO]
Zatrzymanie 23-latka
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Gietrzwałdu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu oraz kierowanie gróźb karalnych wobec 28-latka. 23-latek pobił byłego chłopaka swojej partnerki... drewnianą nogą od stołu.

reklama

Do zdarzenia doszło na początku listopada bieżącego roku, w pobliżu dworca kolejowego w Biesalu (gmina Gietrzwałd). 23-latek zaatakował byłego chłopaka swojej partnerki. Napastnik, używając drewnianej nogi od stołu, uderzał pokrzywdzonego po całym ciele, a następnie uciekł w nieznanym kierunku. 28-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na szczęście rany nie zagrażały jego życiu i zdrowiu.

Policjanci z Gietrzwałdu wpadli na trop 23-latka. Sprawcą okazał się obecny partner kobiety, z którą w przeszłości był związany 28-latek. Mężczyźni mieli konflikt. Wyszło też na jaw, że tego samego dnia, gdy doszło do pobicia, 23-latek telefonicznie groził swojemu rywalowi pozbawieniem życia.

Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu oraz kierowanie gróźb karalnych, do czego się przyznał. Wobec 23-latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl