Z Szyman do Kolonii w Niemczech. Nowe połączenia z lotniska Olsztyn-Mazury

Dziś w południe władze spółki zarządzającej lotniskiem Olsztyn-Mazury ogłosiły kolejne połączenie z portu. Od czerwca z Szyman polecimy do Kolonii w Niemczech.

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury rozszerza swoją siatkę połączeń o loty do Kolonii w Niemczech. Jest to kolejne połączenie czarterowe, po bułgarskim Burgas, którego operatorem będzie linia lotnicza Small Planet.

Rejsy realizowane będą w okresie od 19 czerwca do 4 września 2018 roku, raz w tygodniu we wtorki, Airbusem A320, który na pokład może wziąć 180 pasażerów. Samolot będzie miał do pokonania 1200 km a lot będzie trwał ok. 1,5 godziny.

Bilety lotnicze będą dostępne w formule „czarter mix”. System ten polega na sprzedaży miejsc w samolocie zarówno biurom podróży i  tour-operatorom w formule rezerwacji grupowych, jak i klientom indywidualnym  na stronie internetowej przewoźnika. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 12 grudnia 2017 roku, a ich ceny będą zaczynały się od 199 złotych w jedną stronę, choć linia nie wyklucza specjalnych okolicznościowych promocji, gdzie cena może być jeszcze niższa.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Ryszard Ochódzki 2017-12-11 19:31:47 83.6.*.*
    Ale sukces. Ile wychodzi dopłaty do jednego miejsca w samolocie, uwzględniając że będą tylko połączenia do Kolonii i Bułgarii, z uwzględnieniem wszystkich kosztow utrzymania lotniska plus kosztow ponoszonych przez inne podmioty/jednostki (Straż Graniczna, Policja itp.)???
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0