Wyszedł na grzyby i do tej pory nie wrócił. Zaginął 81-letni Bronisław Narkiewicz [AKTUALIZACJA]

Wyszedł na grzyby i do tej pory nie wrócił. Zaginął 81-letni Bronisław Narkiewicz [AKTUALIZACJA]
Zaginiony Bronisław Narkiewicz
Fot. KMP Olsztyn

Już drugą dobę trwają poszukiwania 81-letniego Bronisława Narkiewicza, który wczoraj wyszedł z domu w Bęsi w gminie Biskupiec, na grzyby i do tej pory nie wrócił. W akcji biorą udział policjanci, strażacy i wolontariusze PCK.

Bronisław Narkiewicz wczoraj około godz. 10 wyszedł z domu w Bęsi w gminie Biskupiec i do tej pory nie wrócił. 81-latek poszedł na grzyby, ale do tej pory ni wrócił, ani nie skontaktował się z najbliższymi. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania mężczyzny, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem tel. 89 522 34 24.

Mężczyzna, gdy wyszedł z domu, miał ze sobą koszyk wiklinowy i poruszał się o lasce. 81-latek ubrany był w zieloną kurtkę, szare spodnie, a na głowie nosił szary kapelusz. Senior cierpi na niedosłuch i korzysta z aparatów słuchowych. Jednak urządzenia zostały w domu.

W akcji poszukiwawczej biorą udział olsztyńscy policjanci, strażacy ochotnicy z OSP Kolno i OSP Lutry, wolontariusze PCK, a także Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Klebark Wielki wraz z psem tropiącym.

Niestety, do tej pory nie udało się odnaleźć Bronisława Narkiewicza.

AKTUALIZACJA

Policjanci zakończyli poszukiwania 81-latka. Niestety, mężczyzna nie żyje.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • dfgbdgtbfgbfg 2019-10-09 20:56:43 77.111.*.*
    Może jasnowidza Jackowskiego poproście o pomoc. I na artykuł będzie materiał.
    Odpowiedz Oceń: 0 2 Zgłoś treść