W rejonie ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie grasuje zboczeniec? ''Wyciąga penisa, biega za kobietami''

W rejonie ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie grasuje zboczeniec? ''Wyciąga penisa, biega za kobietami''
Zdjęcie ilustracyjne

W Internecie pojawiły się wpisy zaniepokojonych kobiet, które widziały, że w pobliżu ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie biegał młody mężczyzna. Miał no wyciągać penisa i biegać za dziewczynami. Sprawą zajmuje się policja.

- Na ulicy Kołobrzeskiej 22 biega zboczeniec, który wyciąga penisa, biega za kobietami – napisała jedna z internautek.

Sprawą zajmuje się olsztyńska policja.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał 2 zgłoszenia, z których wynikało, że na jednej z ulic w mieście mężczyzna mógł obnażać się w pobliżu osoby nieletniej jak również w obecności kilku osób dorosłych. W obu przypadkach na miejsce zostały wysłane policyjne patrole. W trakcie przeszukania terenu policjanci wylegitymowali 3 osoby, których rysopisy mogły odpowiadać sprawcy, jednak jak się okazało mężczyźni nie mieli związku ze zdarzeniami. W obu przypadkach trwają czynności mające na celu ustalenie czy faktycznie doszło do takich zdarzeń oraz dotarcie do mężczyzny, który mógł dopuścić się takiego zachowania wobec innych osób. O tym fakcie został powiadomiony Kierownik Posterunku Policji, który zadecydował, aby ten teren objąć szczególnym nadzorem przez policjantów dzielnicowych.

Zgodnie z kodeksem wykroczeń sprawcy nieobyczajnego wybryku grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych lub kara nagany. Należy pamiętać, że na każdym etapie prowadzonego postępowania kwalifikacja czynu może ulec zmianie w kierunku przestępstwa. Przypominamy, że w każdym przypadku ujawnienia tego typu sytuacji niezwłocznie należy poinformować oficera dyżurnego, który na miejsce wyśle policyjne patrole w celu ujawnienia sprawcy czynu zabronionego

- poinformował st. sierż. Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Galeria

Komentarze (34)

Dodaj swój komentarz

 • Alojzy 2021-03-07 08:45:25 37.30.*.*
  Detektyw Szpicbródka a o dostępności usług śledczych dla niekapitalistow w następnym odcinku kroniki policyjnej.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-07 08:42:46 37.30.*.*
  D E T E K T Y W S Z P I C B R O D K A i ty teraz do mnie mówisz bez podwozenia na komendę Co mam jej powtórzyć . No i to tak z pośpiechem. Wileńskie Wywloki mają nie przechodzić przez rzekę Bug. Ma nie być pożytecznym litwinów w kinie w Lublinie. Żeby nie trzeba było szukać większej ilości dziennikarskich zwłok po rozmaitych bagienkach i sadzawkach.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-07 08:33:20 37.30.*.*
  Detektyw Szpicbródka i za każdym razem przed Monikę Olejnik drukowanym rozstrzelanym liternictwem. D e t e k t y w S z p i c b r o d k a się kłania pozdrowienia od detektywa szpicbrodki. Byłem na komendzie miejskiej i po prostu prostytutka mi powiedziała że wszystkie radiowozy policji drogowej tak się ruszają żeby nastepna taka ruska szmata zza poznańskiego miasta jak babska parówa nie dostała się w szeregi mazurskiej policji. A Babska Parówa niech już sobie zostanie skoro nie widzi przed sobą innej kariery.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-07 08:20:59 37.30.*.*
  Detektyw Szpicbródka / nie przede mną. Tutaj za każdym razem kiedy się chce odezwać jakaś Monika Olejnik to od razu niech kończy tradycyjnym kropka nad i ijii Ma nie być żadnych kontaktów z policja. Detektyw Szpicbródka się kłania.Detektyw pozdrawia. To co tam było na przesłuchaniu za pierdolnięcie francuzika, to się odbyło w moim biurze detektywistycznym. Przyszła Po Prostu Prostytutka Policyjna i za moim pośrednictwem wyjaśniła
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-07 08:08:12 37.30.*.*
  Eliza Orzeszkowa ( Ewelina )/ ty skoro już się przedstawiles od strony feministycznych komfortowe, to może coś od stałej przyjaciółki. Czy ja mam zostać też policjantką tak jak babska porowa albo po prostu prostytutka, żeby przepchnąć na Mazury obecną Holenderską Inwestycje Dupolandu a nie został pierdolnięty następny podłożony francuzik tak jak było przy próbie stworzenia białoruskiej tiro turystyki.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-07 07:57:39 37.30.*.*
  ....,,,...........................................................................
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-06 08:40:22 188.147.*.*
  Curwer z Dupolandu Alojzy/...Tele Manka była lepsza. Tak się rozwaliła w mojej kuchni że już nie mogłem nic dopchnąć do lodówki. Za to że nie mualem robić zakupów płaciła za kwaterę tą samoa stawkę kiedy czynsze poszły w górę. A teraz kiedy mieszkam z Inną Od Wyborczej. Nawet dzwi na noc nie mogę zostawić nie zakluczonych żeby mi nie zwiała, bo z czego bym żył jeśli cały czas restauracja jest zamknięta.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-06 08:30:54 188.147.*.*
  Skubana Kuropatwa / .. bozaraz może być bardzo nieprzyjemne albo jeszcze przyjemniej kiedy zacznę paplać na lewo i prawo jakie treści wstukujesz do DataBase kiedy nie jesteś w internecie. Nie znam się na informatyce nie wiem co to jest poboczny serwer a sobie widzę co tam się dzieje.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-05 08:24:52 188.147.*.*
  Alojzy @ kurka wodna. Byłem przekonany że na pierwszą randkę przyszła sobie kurwa z lasu, ledwo zdążyła się wykąpać, ale zapomniała wyjąć z kieszeni niedojedzonego bażanta. Nie miałem pojęcia że to jest coś tak wielkiego że od jej zachcianek dostają czkawki co poniektóre stany amerykańskie. Ona gdyby mogła coś powiedzieć to by zapewniła że to byłaby jej pierwsza miłość a wcześniej był tylko seks z poznańskimi koziołkami. Niech jej zostanie w przezwisku to es przed kanka po prostu skubanka bo przeczytałem Odmurzynskiej ( gaz olsztyńska ) że chcę zostać rusałka ze skandy chociaż wiadomo że to na pewno z kościelnym choroskopem. Od k jak kościół.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Alojzy 2021-03-05 08:09:03 188.147.*.*
  Taka Jedna Brudna Świnia Prosto Z Budowy- wysłannik miejscowych komunistów, nawet z przezwiska mnie nie przedstaw mam córkę na studiach@ Tu się mówi nie taka znowu kurwa a dla naszych stosunków międzynarodowych to ostatnie kurwicho jakie mogło się do nas przyplątać. Byłby dziennik pojezierza byłaby lewica. A specjalnie dla Skubanej Kuropatwy dokłada się Naszego Olsztynianka do Gazety Olsztyńskiej bo niewinne dziewczę lubi patrzeć na męskie genitalia
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0