W Olsztynie powstanie Castorama. Ruszyły pierwsze prace

W Olsztynie powstanie Castorama. Ruszyły pierwsze prace
W budynku byłego Tesco powstanie Castorama
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Dziś zamknięto parking przy budynku byłego Tesco. Wkrótce powstanie tam market budowlany Castorama. Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska m.in kierownika sektora handlowego oraz konserwatorów.

Na parkingu przy dawnym budynku Tesco na ul. Pstrowskiego pojawiła się tablica, informująca o tym, że dziś mają rozpocząć się prace budowlane, w związku z tym kierowcy zostali zobowiązani do tego, aby usunąć stamtąd swoje samochody.

- Parking został ogrodzony i trwają przygotowania do prac budowlanych. Wywieszono kartki, że mieszkańcy mają zabrać samochody, bo od poniedziałku będzie się działo – informuje nas czytelnik.

W miejsce byłego Tesco powstanie market budowlany Castorama. Na stronie sklepu 16 stycznia pojawiło się ogłoszenie o pracę dla kierownika sektora handlowego. Można też znaleźć propozycje pracy dla konserwatorów.

Castorama działa w 60 miastach. Łącznie w Polsce jest 80 sklepów. Firma jest częścią grupy Kingfisher, mającej swoje markety w ponad 130 krajach na całym świecie. W województwie warmińsko-mazurskim Castorama znajduje się w Ełku i Elblągu.

Galeria

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Po prostu żenada 2020-01-26 14:23:05 188.147.*.*
  Beznadzieja po co 4 czy milionowy obi mamy nowy leroy przydałby się po prostu Tesco drugi podobny sklep spożywczy by rizkorkowac auchan i Carrefour po co nam kolejne takie coś tym bardziej że są obok że 4 meblowe.
  Odpowiedz Oceń: 0 4 Zgłoś treść
 • Ollsztyniak 2020-01-20 18:06:02 188.147.*.*
  No i fajnie ! Jeszcze tylko Meble Agata by się przydały i mamy wszystko na miejscu w Olsztynie ! :)
  Odpowiedz Oceń: 11 2 Zgłoś treść
 • Issru 2020-01-20 15:00:45 5.173.*.*
  ..nie parkingi POD budyniem tylko PRZY budynku...złotouści
  Odpowiedz Oceń: 3 2 Zgłoś treść
Zamknij Elbląska Uczelnia Humanistyczno Ekonomiczna