W czasie koronawirusa maturzyści zakończyli rok szkolny w internecie

W czasie koronawirusa maturzyści zakończyli rok szkolny w internecie
Fot. Ewa Paździorko

- To była moja wymarzona szkoła! - mówią tegoroczni maturzyści XV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Placówek Edukacyjnych. W piątek (24.04) zakończyli rok szkolny siedząc w domach przed komputerami, z nauczycielami i kolegami rozmawiali przez łącze internetowe. Emocji i wzruszeń jednak nie zabrakło.  

Punktualnie o godz. 10 na platformie Google Agnieszka, Klaudia, Konrad i Kacper spotkali się z nauczycielami i dyrekcją ZPE.

Podsumowali trzy lata nauki i sukcesy, jakimi był m.in. udział w posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży, zdobycie tytułu Dobrze ZaPROJEKTowanej Szkoły, liczne inicjatywy patriotyczne i przyrodnicze. Dziękowali nauczycielom za wkład pracy, siłę dobrej energii, każdy gest zaangażowania i troski. - Od początku wiedziałam, że to jest szkoła moich marzeń - mówiła Agnieszka. - Bardzo dziękuję nauczycielom i pracownikom za każdy spędzony tutaj dzień.

Na koniec uroczystości głos zabrała Wanda Agnieszka Jabłońska. - Jesteście pierwszym rocznikiem, który kończy XV LO i jednocześnie wchodzi w dorosłość w trudnym czasie. Życzę Wam powodzenia, niech moc będzie z Wami!

Teraz przed maturzystami XV LO sześć tygodni intensywnej nauki na odległość, 8 czerwca podchodzą do egzaminu dojrzałości. Proszą o ciepłe myśli i trzymanie kciuków.

* * *

Koronawirus w Polsce

Aktualizacja: 2020-04-24 z godziny 10:16

Przypadków: 11 067 (175 dzisiaj)
Zgonów: 499 (5 dzisiaj)
Wyleczonych: 2 126  (182 dzisiaj)
Liczba testów: 265 201 (0 dzisiaj)

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz