Utrudnienia w ruchu na obwodnicy [AKTUALIZACJA]

Utrudnienia w ruchu na obwodnicy [AKTUALIZACJA]
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Archiwum GDDKiA

W środę (15 maja) drogowcy będą ustawiać i zabezpieczać kamery na węźle Olsztyn Południe w okolicach skrzyżowania DK51 z obwodnicą. Prace mają zostać zakończone ok. godz. 14. Mogą pojawiać się utrudnienia w ruchu. Prace przy węźle Jaroty potrwają do godz. 16.

Jak poinformował nas Karol Głębocki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w środę na węźle Południe drogowcy będą prowadzić prace związane z zabezpieczeniem i ustawieniem kamer należących do Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem.

W związku z tym zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zwężeniu do jednego pasa jezdni najpierw prawej strony, a następnie lewej strony drogi – wyjaśnił Głębocki.

Według jego zapewnień prace potrwają do godz. 14.

To nie wszystko. Jeszcze dzisiaj w obrębie węzła Jaroty drogowcy układają masę bitumiczną. Wprowadzili ruch wahadłowy. Na tym odcinku prace potrwają do końca dnia.

Kierowców prosimy o ostrożność podczas jazdy i stosowanie się do tymczasowych znaków i poleceń osób kierujących ruchem – dodał Karol Głębocki.

Na Twitterze drogowcy napisali, że zakończyli układanie masy bitumicznej na węźle Jaroty. Ok. godz. 16 przywrócą dotychczasową organizację ruchu.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz