Ukradł barierki przy wejściu do Lasu Miejskiego, by sprzedać je na złom

Ukradł barierki przy wejściu do Lasu Miejskiego, by sprzedać je na złom
Strażnicy miejscy szybko ustalili, że skradzione barierki znajdujące się przy Lesie Miejskim zostały sprzedane w pobliskim skupie złomu
Fot. Straż Miejska w Olsztynie

W piątek dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie o tym, że ktoś ukradł barierki przy zejściu do lasu od ul. Kasprowicza. Strażnicy znaleźli je na pobliskim skupie złomu i ustalili tożsamość sprawcy.

Do dyżurnego straży miejskiej zadzwonił zaniepokojony mieszkaniec, który zauważył, że przy wejściu do Lasu Miejskiego od strony ul. Kasprowicza nie ma barierek. Patrol szybko przyjechał na miejsce.

Fot. Straż Miejska w Olsztynie

Strażnicy zauważyli, że trzy przęsła zostały skradzione a jedno było odkręcone i leżało na ziemi przygotowane do zabrania. Funkcjonariusze znaleźli skradzione barierki w pobliskim skupie złomu. Na miejscu ustalili również dane człowieka, który je sprzedał.

Fot. Straż Miejska w Olsztynie

Wezwano także przedstawiciela zarządcy terenu. Wstępnie oszacował wartość skradzionych elementów na 600 zł. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, strażnicy przekazali sprawę Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie.

Źródło: własne / Straż miejska

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz