Tragiczny weekend na drogach regionu

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 527, niedaleko Jonkowa. W jego wyniku zginęły dwie młode osoby, a jeden z pasażerów trafił do szpitala.

W sobotni wieczór, około godziny 22.30, olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym niedaleko Jonkowa. Na miejscu okazało się, że na prostym odcinku drogi mężczyzna, jadący samochodem osobowym marki peugeot 206, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył pojazdem w drzewo. Razem z 22-letnim kierowcą, autem podróżowały 2 inne osoby.

W wypadku zginął kierowca oraz jego 20-letnia siostra. Drugi z pasażerów, 21-letni mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy teraz wyjaśniają wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

 Do wypadku doszło także na drodze krajowej nr 22, gdzie 24-letni kierowca podróżujący  volkswagenem zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w drzewo. Poszkodowany kierowca został karetką przewieziony do szpitala. Elbląscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Źródło: Własne/KWP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • driver 2010-04-12 11:59:39 212.160.*.*
    Jakby jeszcze było mało tragedii... ciężki czas.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0