Tak wygląda City Park! Zobaczcie od środka nowe osiedle przy Krasickiego [FILM]

Tak wygląda City Park! Zobaczcie od środka nowe osiedle przy Krasickiego [FILM]
Osiedle City Park w Olsztynie
Fot. Materiał Partnera

Olsztyn zyskał właśnie kolejne nowoczesne i ciekawie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe. Pomiędzy Nagórkami i Jarotami, przy skrzyżowaniu ulic Krasickiego i Barcza trwają ostatnie prace związane z ukończeniem budowy osiedla City Park. W miejscu tym powstały 3 budynki wielorodzinne z 228 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi w parterze. Inwestycja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród olsztyniaków, o czym świadczy fakt, że niemal wszystkie mieszkania na osiedlu zostały już sprzedane. Jesteście ciekawi jak prezentuje się City Park? Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym oprowadzimy Was po osiedlu i jego budynkach.

Osiedle City Park to trzy sześciopiętrowe budynki wielorodzinne z windami, a także komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej. W dwóch z trzech budynków, w części parterowej zaprojektowano również lokale usługowe, dzięki temu mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mieli dostęp do różnego rodzaju sklepów, restauracji czy punktów usługowych. Na dziedzińcu osiedla oraz od strony ul. Krasickiego wykonano zewnętrzne miejsca postojowe, a już wkrótce pojawi się także plac zabaw.

Bezpośrednie sąsiedztwo z terenami zielonymi, ogródkiem jordanowskim, szkołami, przedszkolami, marketami oraz szybkie połączenie z centrum miasta, sprawiło, że lokalizacja ta przypadła do gustu mieszkańcom Olsztyna i okolic. Na 228 mieszkań w sprzedaży zostało ostatnich 19 lokali o metrażach od 42 do 71 m2, a także komfortowy apartament o wielkości 155 m2 (mieszkania dostępne już od 4990 zł/m2). Szczegóły oferty dostępne są na stronie http://cityparkolsztyn.pl/mieszkania/ oraz w biurze sprzedaży mieszczącym się w parterze usługowym budynku A, od wnętrza osiedla. Wszelkich informacji udzielamy również pod numerem 782 411 611.

- Ciężko dziś o dostępne mieszkania na rynku pierwotnym, z reguły trzeba czekać kilka, lub nawet kilkanaście miesięcy na ich wybudowanie. Tym, co wyróżnia City Park, to dostępność mieszkań od ręki! Ze względu na skalę inwestycji i dużą ilość mieszkań, wciąż dostępnych jest jeszcze 19 lokali - choć liczba ta topnieje z dnia na dzień - informuje Piotr Kaczmarczyk, specjalista sprzedaży inwestycji deweloperskich z firmy Broker - nowe mieszkania i domy.

Jeżeli zainteresowała Was oferta City Park, a nie macie czasu pojawić się na miejscu, koniecznie zobaczcie nasz FILM, w którym opowiadamy o naszej inwestycji, a także oprowadzamy po gotowych już budynkach zaglądając m.in. do hali garażowej, klatek schodowych, korytarzy i oczywiście do mieszkań. Na filmie zobaczycie także, jak nasze osiedle prezentuje się z perspektywy lotu ptaka.

Artykuł sponsorowany

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone