Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
08.07.2026 Edgara, Elżbiety, Eugeniusza Pogoda 12/17

Stomil zremisował z Wisłą. Ważą się losy trenera Kaczmarka

Iwona Starczewska ·

Stomil Olsztyn zremisował z Wisłą Płock 1:1 w meczu 11. kolejki I Ligi. To oznacza, że postawione trenerowi przez zarząd klubu ultimatum nie zostało wykonane.

reklama

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że na spotkaniu członków zarządu klubu z trenerem biało-niebieskich Zbigniewem Kaczmarkiem – ustalono, że szkoleniowiec pozostanie na stanowisku, mimo słabych wyników drużyny. Zarząd postawił jednak trenerowi bezwzględne ultimatum dotyczące meczu z Wisłą Płock, z wszelkimi tego konsekwencjami. Zarząd jednak nie chciał ujawniać, jakie były szczegóły tego ultimatum.

W sobotnim meczu drużyny podzieliły się punktami, a więc ultimatum nie zostało wykonane. Czy to oznacza, że trener Kaczmarek odejdzie? Tego dowiemy się już dziś na konferencji, która odbędzie się po spotkaniu zarządu klubu.

 

 

Źródło: stomilolsztyn.com/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.

  • dramat! 2013-10-07 09:32:04 217.153.*.*
    Ile będzie trwała jeszcze ta tragedia jaką jest zarządzanie tą druzyną?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0

Proponowane artykuły