Data dodania: 2014-05-22 09:05
Ostatnia aktualizacja 2014-09-22 13:02

Iwona Starczewska

Stomil Olsztyn nadal w grze. Spadek Okocimskiego

Dumie Warmii udało się pokonać Okocimski KS Brzesko 1:0 i tym samym zdobyć cenne w strefie spadkowej punkty.

W meczu wyjazdowym 31. kolejki I Ligi Stomil Olsztyn zmierzył się z zamykającym tabelę Okocimskim KS Brzesko. Spotkanie było niezwykle trudne, bo każda z ekip walczyła o cenne w strefie spadkowej punkty.

I choć początek meczu wskazywał na to, że to gospodarze będą rozdawać karty, to już w 21 minucie spotkania po Stomil zaznaczył swoją obecność, kiedy to piłka po uderzeniu Głowackiego i rykoszecie mogła wpaść do bramki gospodarzy. Druga połowa zaczęła się dominacją Stomilu. W ciągu trzech minut "biało-niebiescy" mieli dwie sytuacje bramkowe, jednak po żadnej z nich piłka nie trafiła do siatki rywala. Jedyna bramka spotkania padła w 85' meczu. Grzegorz Lech mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy i ustanowił wynik meczu na 1:0 dla Stomilu, powodującym tym samym spadek Okocimskiego do II ligi.

Źródło: stomilolsztyn.com.pl/własne