Stomil najpierw u prezydenta, następnie zaprezentował się kibicom [ZDJĘCIA]

Stomil najpierw u prezydenta, następnie zaprezentował się kibicom [ZDJĘCIA]
Pamiątkowe zdjęcie na zakończenie prezentacji Stomilu
Fot. Emil Marecki / Olsztyn.com.pl, Urząd Miasta Olsztyn

Na kilka dni przed pierwszym spotkaniem ligowym w tym roku kalendarzowym, piłkarze, sztab szkoleniowy i działacze Stomilu odwiedzili w ratuszu prezydenta miasta, następnie zaprezentowali się kibicom.

- Bardzo mi miło, że możemy was gościć - zaczął wtorkowe (23 lutego) spotkanie prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Jeszcze rok temu intensywnie pracowaliśmy nad tym, by znaleźć ratunek dla klubu. Teraz mam pewność, że wszyscy jesteśmy na dobrej drodze ku jego rozwojowi. Życzę Wam wielu sukcesów w nadchodzących miesiącach.

Na przedsezonowe spotkanie poza zawodnikami, zjawili się trenerzy oraz klubowi działacze.

- Cieszymy się, że dziś jesteśmy pod względem organizacyjnym w zupełnie innym miejscu - przyznał prezes klubu, Wojciech Kowalewski. - Mam dużą satysfakcję, że ten zespół jest gotowy na reprezentowanie miasta. Mogę też zapewnić, że zagwarantujemy mieszkańcom mnóstwo emocji, które są przecież niezwykle istotnym elementem piłki nożnej.

- Zespół jest zwarty i gotowy do rozgrywek - powiedział natomiast trener Stomilu, Piotr Zajączkowski. - Mieliśmy bardzo dobre warunki przygotowań. Do zespołu dołączyło wielu utalentowanych graczy. Dzięki temu mamy szeroką i wyrównaną kadrę.

We środę Stomil zaprezentował się w Galerii Warmińskiej najwierniejszym kibicom. Na spotkanie przybyło kilkaset osób. Prócz samej prezentacji miały miejsce konkursy, występy artystyczne czy też strefa e-sport z grą FIFA 20.

Pierwszy mecz ligowy w tym roku kalendarzowym odbędzie się już w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem przy alei Piłsudskiego będzie Odra Opole. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Źródło: własne, UM Olsztyn

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

 • Marek 2020-02-27 08:16:01 213.184.*.*
  Ale tłumy...Wow, faktycznie, ten klub "rządzi" miastem....
  Odpowiedz Oceń: 1 2 Zgłoś treść
 • Anty PiS 2020-02-27 06:35:45 188.147.*.*
  U prezydenta ? Olsztyn na tą chwilę nie ma prezydenta , trzeba nie mieć honoru żeby podać rękę człowiekowi co zniszczył miasto
  Odpowiedz Oceń: 3 2 Zgłoś treść
 • Raddek 2020-02-26 23:07:58 88.156.*.*
  Na nic w.miescie nie ma kasy, dzieciaki nie jeżdżą na baseny ale na prywatny klub kasa płynie w milionach. Dziwne to jest miasto :/
  Odpowiedz Oceń: 2 3 Zgłoś treść