Dziś jest: 29.05.2024
Imieniny: Bogumiły, Magdaleny
Data dodania: 2010-04-07 14:45

Iwona Starczewska

Startuje Tropicana Cup!

Największe wydarzenia taneczne w Polsce - Międzynarodowy Festiwal Tańca Tropicana Cup, organizowany przez olsztyńskie Centrum Tańca Crea Dance, rozpocznie się już jutro w Mikołajkach. Podczas jubileuszowej, dziesiątej, edycji Tropicana Cup odbędzie się 31 turniejów z udziałem światowych mistrzów tańca.

reklama
Do rywalizacji przystąpi ponad tysiąc uczestników z 23 krajów, m.in. z  Anglii, Danii, Holandii, Rosji, Ukrainy czy Włoch.
 
Mikołajki  odwiedzi kilka tysięcy tancerzy, kibiców i działaczy organizacji sportowych. Obecność zapowiedzieli już Carlos Freitag - prezydent IDSF (Międzynarodowej Federacji Tańca Sportowego) oraz Michał Malitowski i Joanna Leunis - mistrzowie świata zawodowców w tańcach latynoamerykańskich.

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest współorganizatorem międzynarodowego festiwalu od trzech lat. Marszałek Jacek Protas po raz kolejny objął imprezę patronatem honorowym.

Szczegółowy program festiwalu znajduje się na internetowej stronie www.tropicanacup.pl

Źródło: WWiM/tropicanacup.pl

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Refleksja do redakcji 2010-04-07 20:12:08 83.9.*.*
    To co napisze nie dotyczy artykułu, ale nasunęła mi się refleksja dotycząca Państwa portalu, a nie wiem gdzie to napisać:) Wszystko jest fajnie - rozwijacie się, dajecie fajne materiały, filmy, zdjęcia, stworzyliście ten program co tydzień, macie świetne konkursy, które zachęcają do odwiedzanie strony, ale czegoś tu brak... Czego? Siły przebicia, REKLAMY, NAGŁOŚNIENIA... Macie coś fajnego, a nie ruszacie z tym dalej, nie promujecie się a szkoda... Nie ma co chować głowy w piasek, trzeba rozgłośnić stronę!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • stiss 2010-04-07 19:16:16 83.9.*.*
    To jest zajefajna impreza!!! szkoda, że np, nie w Olsztynie tylko w mikołajkach. ale czego się spodziewać po nieatrakcyjnym Olsztynie gdzie nic sie nie dzieje
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0

www.autoczescionline24.pl