Sposób na aktywne ferie

W naszym regionie ferie zimowe rozpoczną się za 3 tygodnie, jednak już teraz warto zadbać o zapewnienie ciekawych zajęć swoim podopiecznym. Z pomocą rodzicom przychodzi, jak co roku, olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Już 25 stycznia w olsztyńskich szkołach rozpoczną się wyczekiwane przez dzieci i młodzież ferie zimowe. Część uczniów uda się zapewne na zimowiska albo do rodziny, jednak ci, którzy zostaną w naszym mieście także nie powinni się nudzić.

OSiR proponuje dzieciom i młodzieży udział m.in. w turniejach halowych 5-tek piłkarskich, a także piłki siatkowej i tenisa stołowego. Wszystkie zawody są przeznaczone dla dzieci ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Amatorzy miejskich ślizgawek w czasie ferii będą mogli poślizgać się na nich bezpłatnie. W dniach 25-29 stycznia w godzinach 8.00-14.00 udostępnione zostanie lodowisko przy HWS Urania, a od 1 do 5 lutego przy ul Jeziołowicza.

Wszyscy chętni, którzy chcą wziął udział w wymienionych turniejach powinni zgłosić się do 18 stycznia do Działu Sportu i Organizacji Imprez OSiR przy  przy ul. Żołnierskiej 13A i pobrać druk zgłoszeniowy. Informacje o chęci udziału w zawodach przyjmowane są także telefonicznie pod numerem (89) 535 24 99 i (89) 527 02 27.

Źródło: OSiR/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz