Dziś jest: 19.05.2024
Imieniny: Celestyna, Iwa, Piotra
Data dodania: 2014-03-29 17:46

Słaby występ piłkarzy Stomilu w Niepołomicach

To nie był porywający występ piłkarzy Stomilu w podkrakowskich Niepołomicach. W spotkaniu 22. kolejki I ligi olsztynianie podzielili się punktami z miejscową Puszczą.

Trener olsztynian Adam Łopatko nie mógł skorzystać z usług trzech graczy z podstawowego składu: Arkadiusz Czarnecki pauzował za kartki, natomiast Karol Żwir i Michał Trzeciakiewicz są kontuzjowani. W ich miejsce szkoleniowiec desygnował do gry od pierwszych minut Łukasza Jeglińskiego, który wrócił po pauzie za kartki oraz Katō, który bardzo dobrze pokazał się w ostatnim neczu z Kolejarzem Stróże.

Samo spotkanie nie było emocjonującym widowiskiem. Wynik meczu mógł otworzyć w 10 minucie Marcin Warcholak to jednak piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku bramki strzeżonej przez Sobieszczyka. Olsztynianie przycisnęli rywali dopiero na kilkanaście minut przed zakończeniem spotkania. Niestety, grający od 85 minuty olsztynianie w przewadze jednego zawodnika (drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Longinus Uwakwe) nie potrafili przedrzeć się przez dobrze grającą obronę gospodarzy.

Następny mecz olsztynianie rozegrają 6 kwietnia o godz. 12:30. Przeciwnikiem będzie Chojniczanka Chojnice. Mecz będzie transmitowany przez telewizję Orange Sport.

Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 0:0

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk -  Szymonik, Biernat, Wełna, Borovićanin (55' Mikołajczyk), Cholewiak,  Kotwica, Uwakwe, Staroń, Zaremba (72' Biel), Magdziński (60' Nowak)

Stomil Olsztyn: Skiba - Bucholc, Kucharski, Koprucki, Warcholak, Darmochwał (87' Bzdęga), Głowacki, Jegliński, Lech (80' Korzeniewski), Katō (74' Łukasik), Kun

Żółte kartki: Uwakwe, Borovicanin (Puszcza); Głowacki, Jegliński (Stomil)

Czerwona kartka: Longinus Uwakwe (86' minuta, Puszcza, za drugą żółtą)

Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec)

Źródło: własne