Siatkarze Indykpolu zaczynają przygotowania do sezonu

Siatkarze Indykpolu zaczynają przygotowania do sezonu
Fot. Indykpol AZS Olsztyn

Koniec wakacji dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Akademicy już w poniedziałek 6 sierpnia rozpoczną przygotowania do sezonu.

Siatkarska ekipa Indykpolu AZS Olsztyn szykuje się do nowego sezonu. Od poniedziałku 6 sierpnia, przed dwa dni, akademicy będą przechodzić badania wydolnościowe. Podopieczni trenera Roberto Santilliego na pierwszym treningu stawią się zatem 8 sierpnia w Hali Urania o godzinie 16:00.

Pierwszy okres przygotowań do sezonu odbędzie się bez obecności trzech zawodników. Jan Hadrava dołączy do ekipy w połowie, a Marcel Lux w ostatnich dniach sierpnia. Najdłużej nieobecny będzie Robbert Andringa, który wraz z reprezentacją Holandii przygotowuje się do wrześniowych Mistrzostw Świata.

Podczas okresu przygotowawczego drużyna Indykpolu AZS rozegra spotkania kontrolne i weźmie udział w trzech turniejach towarzyskich. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur rozegra spotkania towarzyskie m.in w Iławie, Suwałkach oraz Karpaczu.

Pierwszy ligowy mecz odbędzie się zaś 13 października. Nasi siatkarze zmierzą się na wyjeździe z GKS Katowice. Pierwszy mecz w hali Urania odbędzie się zaś w środę 17 października. Akademicy podejmą drużynę Cerrad Czarni Radom. W sobotę 20 października AZS zmierzy się zaś z MKS Będzin.

Źródło: Indykpol AZS Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz