Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Autem osobowym wjechał w tył dostawczego busa [ZDJĘCIA]

Autem osobowym wjechał w tył dostawczego busa [ZDJĘCIA]
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Dziś rano (5 listopada) w Dobrym Mieście kierowca mitsubishi wjechał w tył dostawczego busa. Prowadzący busa trafił do szpitala. W miejscu zdarzenia są utrudnienia.

reklama

Do groźnego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 51 w Dobrym Mieście. Na ul. Olsztyńskiej 66-letni kierowca osobowego mitsubishi najechał na tył dostawczego volkswagena. 28-latek, siedzący za kierownicą busa, trafił do szpitala z podejrzeniem urazu kregosłupa.

W miejscu zdarzenia pas ruchu w kierunku Olsztyna jest zablokowany. Utrudnienia powinny zakończyć się za około godzinę.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły