Podczas turnieju kibice byli świadkami 12 pojedynków amatorskich pomiędzy zawodnikami gospodarzy, a pięściarzami z klubów z Elbląga, Nowego Dworu Mazowieckiego, Szczytna oraz Braniewa.
Honorowy patronat nad zawodami objął prezydent miasta Piotr Grzymowicz
A | A | A
Rozegrano bokserską Bitwę o Warmię - mamy zdjęcia
Olsztyn kontra ''reszta świata'' - tak w wielkim skrócie wyglądał przebieg Bokserskiej Bitwy o Warmię, która w niedziele odbyła się na hali sportowej OSIR-u. Zobacz zdjęcia.
reklama
Źródło: inf. własna










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz