Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Rozbili gang samochodowy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie współpracując z funkcjonariuszami z Mrągowa zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o udział w grupie przestępczej zajmującej się legalizacją samochodów pochodzących z kradzieży.

reklama
Pierwszym tropem w sprawie gangu samochodowego pochodzącego głównie z terenu powiatu mrągowskiego było zabezpieczenie w jednym z warsztatów samochodowych auta z przebitym numerem identyfikacyjnym pojazdu. Od tej pory kryminalni dokładne przyglądali się działalności tej firmy i osobom z nią współpracującym. Po kilku miesiącach pracy nad sprawą policjanci zatrzymali czterech głównych podejrzanych. Są to mężczyźni w wieku od 35 do 53 lat. Wszyscy już usłyszeli zarzuty, a jeden z nich został tymczasowo aresztowany. Policjanci zabezpieczyli 16 aut, dokumenty legalizacyjne, laptopy i telefony. Sprawa jest rozwojowa, biegli szacują wartość odzyskanego mienia, a funkcjonariusze ustalają poszkodowanych.

Źródło: KWP Olsztyn

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • Fan Arsenalu 2011-06-24 18:19:48 83.23.*.*
    Nawet po kluczykach widać jedną oczywistą oczywistość - nie kupuj volkswagena bo ci ukradną :)
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0

Proponowane artykuły