Przy ul. Bublewicza znaleziono składowisko opon samochodowych [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

Przy ul. Bublewicza znaleziono składowisko opon samochodowych [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]
Przy ul. Bublewicza nasz czytelnik znalazł składowisko opon samochodowych
Fot. Czytelnik Olsztyn.com.pl

Według relacji naszego czytelnika opony leżą przy placu do nauki jazdy na ul. Bublewicza. Obok znajduje się budynek, gdzie kiedyś mieściły się biura PKS-u. „To duże składowisko. Opon jest ponad 100, głównie ciężarowych” – poinformował nas czytelnik. Służby obiecały wyjaśnić tę sprawę.

W poniedziałek napisał do nas czytelnik, który poinformował o tym, że przy ul. Bublewicza leżą porozrzucane stare opony. Większość z nich należała do samochodów ciężarowych.

Spacerowałem sobie po tej okolicy i nagle zobaczyłem wiele opon leżących odłogiem, tak jakby ktoś je chaotycznie porozrzucał. Można je dojrzeć z ul. Bublewicza. To duże składowisko. Opon jest ponad 100, głównie ciężarowych – przyznał czytelnik.

Według jego relacji, składowisko ma się znajdować nieopodal dawnego biurowca PKS-u i placu do nauki jazdy.

Składowisko opon samochodowych ma się znajdować niedaleko skrzyżowania ul. Bublewicza z Cementową / Mapa Google

Zapytaliśmy, czy straż miejska otrzymała zgłoszenie w tej sprawie.

Nie odnotowaliśmy żadnego zgłoszenia w tej sprawie. Jutro strażnicy miejscy przyjrzą się temu składowisku – zapewnił Kamil Sułkowski, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Olsztynie.

Wysłaliśmy także swoje zapytanie do policji. 

– Uprzejmie Pana informuję, że sprawą opon, które znajdują się przy ul. Mariana Bublewicza zajmuje się olsztyńska Straż Miejska. Informuję jednocześnie, że od początku lipca b.r. do chwili obecnej do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie wpłynęło żadne zgłoszenie w tej sprawie – powiedział w rozmowie z nami Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz