Przedłużenie śledztwa w sprawie seksafery

Postępowanie w sprawie seksafery w olsztyńskim ratuszu zostanie przedłużone. Tym razem Prokuratura Okręgowa w Białymstoku wnioskuje o dodatkowe 2 miesiące.

Sprawa byłego prezydenta Czesława Małkowskiego, podejrzanego o molestowanie urzędniczek i gwałt na jednej z nich, ciągnie się już ponad 2 lata.

 

Śledztwo miało zakończyć się na koniec 2010 roku, tak się jednak nie stanie. Prokuratura Okręgowa w Białymstoku złożyła wniosek do Prokuratury Apelacyjnej w Białymstoku o przedłużenie śledztwa o kolejne dwa miesiące w celu wykonania ''czynności końcowych''. Tym razem, zakończenie postępowania planuje się na koniec lutego.

Czy prokuratorzy zdążą na czas? Kiedy społeczeństwo pozna prawdę w sprawie tak zwanej seksafery z udziałem byłego prezydenta a obecnego miejskiego radnego - Czesława Małkowskiego?

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • jhgf 2010-12-23 05:03:51 88.156.*.*
    przykładowo dawała mu dupy przez 3 lata i raptem teraz zosstała gwałcona
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • waran z komodo 2010-12-22 20:58:50 83.11.*.*
    Kuźwa, procesy norymberskie trwały krócej. Polska prokuratura to ewenement na skalę światową. Jakbym ja pracował w takim tempie to szef wywaliłby mnie na pysk! No ale pan prokurator w Polsce jest królem. Może robić co mu się podoba (a najczęściej nie robi nic). Bo rzekomo czeka na opinię biegłych. Paranoja.
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść