Promocja olsztyńskiego MMA - Promocją miasta

Ten kto oglądał piątkową galę KSW, wie, że to nie konfrontacja Pudzianowski-Najman zasługiwała na szczególną uwagę. Głównym punktem była walka mieszkającego w Olsztynie Aslanbeka Saidova z Vitorem Nobregą.

MMA to dyscyplina sportowa, która łączy w sobie boks, jujutsu, kick-boxing, boks tajski, taekwondo i  wiele innych elementów znanych sztuk walki. Na całym świecie MMA to prężnie rozwijająca się dziedzina sportu. W Polsce niestety dopiero raczkuje. My olsztynianie mamy  jednak się czym chwalić, to w naszym mieście od lat mieszka i trenuje jeden z najlepszych na świecie w tej dziedzinie - Mamed Khalidov.

Olsztyński klub - Arrachion MMA Fighters Team Olsztyn,  jest prawdziwą kuźnią talentów. To tu trenuje Aslanbek Saidov, który w piątkowej gali walczył z Vitorem Nobregą o pas mistrzowski Federacji KSW w kategorii do 85 kilogramów. Walka była niezwykle wyrównana. Olsztynianin był zdecydowanie lepszy w stójce, wymierzając rywalowi mocne ciosy. Celem Brazylijczyka było sprowadzenie walki do parteru, w której od lat pokonuje przeciwników. Po  3 rundach, sędziowie dołożyli dogrywkę.  Niestety mimo ewidentnej przewagi w stójce olsztyńskiego zawodnika, to Brazylijczyk zwyciężył. Nie zmienia to jednak faktu, że starcie Saidov-Nobrega, było konfrontacją wieczoru. Dzięki temu, że gala od dawna była promowana przez wszystkie media, w związku z walką Pudzianowski-Najman, nasz olsztyński zawodnik, a także cały klub Arrachion zyskał darmową reklamę.

Arrachion MMA Fighters Team Olsztyn to zdecydowanie przyszłość polskiego MMA. Warto więc go promować.

Źródło: Własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz