Proces Małkowskiego – same niewiadome

Wciąż nie wiadomo gdzie, ani kiedy rozpocznie się proces byłego prezydenta Olsztyna oskarżonego o molestowanie seksualne i gwałt na jednej z urzędniczek olsztyńskiego ratusza.

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, majowy termin rozprawy Małkowskiego w sądzie rejonowym w Olsztynie stanął pod znakiem zapytania. Strona oskarżająca w sprawie tak zwanej seksafery, złożyła wniosek o przeniesienie procesu do innego miasta. Jak się okazało do olsztyńskiego sądu wpłynęły dwa wnioski o wyłączenie ze sprawy wszystkich olsztyńskich sędziów. Zgodnie z literą prawa, aby wniosek został rozpatrzony każdy z wymienionych w dokumencie sędziów musi złożyć oświadczenie w tej sprawie. Nie jest to jednak możliwe, gdyż jeden z sędziów figurujących we wniosku oskarżenia, przebywa poza granicami kraju.

Jak podaje Polskie Radio Olsztyn, wniosek zostanie rozpatrzony najwcześniej 9 maja. Wtedy też dowiemy się gdzie i kiedy rozpocznie się proces byłego prezydenta Olsztyna, któremu akt oskarżenia zarzuca molestowanie seksualne urzędniczek ratusza i gwałt na jednej z nich.

 

Źródło: własne/PR Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • koks 2011-04-25 15:27:34 83.9.*.*
    Czemu boją się owe Panie pokazywać publicznie, ja też jestem ustawiony i chętnie bym je poznał!Przy okazji gwarantuję dyskrecję oraz satysfakcję!!!
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść