Do pożaru doszło około godz. 9 rano przy ul. Kasprzaka, na budowie iławskiego dewelopera. W ogniu stanął nowo wybudowany budynek.
- Na budowie doszło do pożaru styropianu i elewacji budynku. Pierwsze próby gaszenia ognia podjęli pracownicy budowy. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów, 15 strażaków – wyjaśnił nam bryg. Tomasz Sobkowicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.
Zniszczeniu uległa znaczna część elewacji oraz okna i drzwi balkonowe. Nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśnią dokładne okoliczności zdarzenia.
















Komentarze (11)
Napisz komentarz-
Soltys
2022-05-17 17:19
Mówiłem że na odszkodowanie posli to teraz w Olsztynie modne przeciesz jest
Odpowiedz
1 0
-
normals
2022-05-17 11:23
Kasprzaka OAZA exclusive apartaments
Odpowiedz
2 0
-
Opamiętajcie się ludziska , nowe nie zawsze oznacza sprawne.
2022-05-16 12:25
Byle taniej , byle wcisnąć ludziom chłam . Kto palny styropian kładzie na elewację . Nie zazdroszczę tym którzy zamieszkają w tych nowych slamsach za grube tysiące.
Budowlańcom szczególnie polskim trzeba patrzeć na ręce , czy kładą materiały zgodnie z projektem , sztuką budowlaną itd.... . Każdy zaoszczędzony grosz to pochwała od kierownika, dyrektora kontraktu, prezesa. A to że ludzie kupią buble zagrażające życiu to już nikogo nie obchodzi.
Odpowiedz
13 10
-
bubu
2022-05-16 12:23
Nie ma problemu, majster. Tu się da szpachlę, tam chlapnie farbą i będzie jak nówka, git majonez.
Odpowiedz
12 1
-
Lesny piwosz obszczymur
2022-05-16 10:46
Jak mozna mieszkac w czyms takim? Getto ,wylegarnia patologii
Odpowiedz
12 16
Napisz komentarz