Poszukiwania 23-latka z Olsztyna

Białostoccy policjanci poszukują dwóch pracowników firm prowadzących prace geologiczne w pobliżu podbiałostockich Rzędzian. Jednym z zaginionych w piątek mężczyzn jest 23-letni mieszkaniec Olsztyna.

Dwaj poszukiwani mężczyźni w wieku 23 i 26 lat w nocy z piątku na sobotę czarnym nissanem patrol o numerze rejestracyjnym PO 866LM wyjechali z miejsca zakwaterowania w Rzędzianach i dotychczas nie powrócili. Nie nawiązali także kontaktu z rodzinami ani pracodawcami. Dotychczasowe poszukiwania białostockiej policji nie przyniosły rezultatu.

Jednym z poszukiwanych jest Rafał Uziełło – 23-latek z Olsztyna .Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy i ciemne oczy. Jest krępej budowy ciała. Drugi z mężczyzn to 26-letni Piotr Patelski – mieszkaniec Popowa Kościelnego w woj. Wielkopolskim. Zaginiony ma 185 cm wzrostu, piwne oczy i włosy w kolorze ciemny blond. Znakiem rozpoznawczym mężczyzny mogą być zdeformowane palce obu rąk po przykurczu mięśni.

Wszyscy, którzy widzieli zaginionych i ich samochód lub mogą pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod nr telefonu /85/ 670 24 73 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112 z telefonu komórkowego.

 

Źródło: KWP Białystok

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz