Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
15.08.2026 Napoleona, Stelii Pogoda 20/30

Poranne kolizje na drogach Olsztyna w trakcie szczytu komunikacyjnego

Monika Smolik ·
Poranne kolizje na drogach Olsztyna w trakcie szczytu komunikacyjnego
Kolizja w rejonie skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ul. DąbrowskiegoFot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

W środę (7 września) w trakcie szczytu komunikacyjnego na al. Sikorskiego i na al. Wojska Polskiego w Olsztynie doszło do kolizji. Na szczęście nikt nie został ranny.

reklama

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 6:20 na al. Sikorskiego, w stronę centrum. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 44-letnia kierująca fordem najechała na tył innego pojazdu. Nikomu nic się nie stało. Obecnie nie ma już utrudnień w ruchu, choć na miejscu tworzyły się korki.

Do kolejnej stłuczki doszło po godz. 8 w rejonie skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ul. Dąbrowskiego, w kierunku centrum. Zderzyły się dwa pojazdy – volkswagen oraz skoda. W stłuczce udział brały trzy osoby, w tym dziecko. Nikt nie został ranny. Nie było też utrudnień w ruchu, bo kierowcy zjechali na chodnik, oczekując na przyjazd policji.

Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Galeria

Komentarze (8)


  • Niestety olsztyniak 2022-09-07 19:10
    A dziecko to nie osoba kogo obchodzi że dziecko było , a trzy osoby jakiej płci byli ? Bełkot redakcyjny w normie olsztyńskiej
    Odpowiedz 2 1
  • Inicjator 2022-09-07 11:07
    Za dużo powiatów ościennych pcha się do Olsztyna swoimi samochodami, a wystarczyłoby wprowadzić zasadę, że w dni parzyste wjeżdżają auta z poza Olsztyna z ostatnia cyfrą parzystą i dalej według schematu, chrońmy miasto i mieszkańców, którzy płacą tu podatki.
    Odpowiedz 7 10
  • klllgl 2022-09-07 10:11
    Nie trzeba kolizji i tak wszystko stoi w korkach!!!!!
    Odpowiedz 10 1
  • Rodowity Olsztynianin 2022-09-07 09:37
    Przyczyna wypadku -NOL...
    Odpowiedz 10 12

Proponowane artykuły