Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Półtleniona blondynka zrobiła sobie prezenty w Hebe. Teraz szuka jej policja [WIDEO]

Półtleniona blondynka zrobiła sobie prezenty w Hebe. Teraz szuka jej policja [WIDEO]
Poszukiwana kobieta
Fot. kadr ze sklepowego monitoringu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie publikują wizerunek kobiety, która w jednej z drogerii w Olsztynie zabrała alkohol i perfumy o wartości ponad 1,5 tys. zł. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie proszone są o kontakt z policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą sprawę kradzieży kosmetyków i alkoholu o łącznej wartości ponad 1 500 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały kobietę, która przez kilkadziesiąt minut chodzi po drogerii i chowa produkty do torby, którą trzyma w koszyku sklepowym. Następnie odkłada go, jednak nadal porusza się po sklepie. Z produktami nie podchodzi do kasy, opuszcza teren sklepu bez płacenia za rzeczy, które schowała do swojej torby.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 94, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected]

 

Źródło: własne, KMP Olsztyn

Komentarze (10)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • Bekazrudej 2026-05-21 19:38:14 31.175.*.*
    Typiare zwolnili za kradzieże w Biedronce. Także tożsamość już jest znana, tępa p***a xD
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • Sąsiad spod czwórki 2026-05-09 13:53:07 176.221.*.*
    To Tempa Wieśka, córka kulawego Mariana
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 2
  • Maruda25 2026-05-08 16:08:51 79.191.*.*
    Gdyby ukradła za 800zł, byłoby wykroczenie i od razu brak wykrycia sprawcy, z racji że 1500zł, to już przestępstwo i szukają. Niezbyt mądra ta blondynka widać.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 10 2
  • Heil hydra 2026-05-08 15:50:23 37.31.*.*
    To mariola patola, madka święta trzech bombelków, ona nie kradła,wychowuje przyszłe pokolenia, jej się należy rynta i świadczenie melina plus.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 15 1
  • Olosmolo 2026-05-08 15:15:01 37.31.*.*
    Niemożliwe żeby nikt jej nie znał.....
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 2
  • OkO Saurona 2026-05-08 12:10:19 79.162.*.*
    To bibi stulejka zwana też cofnięta jasica..jest na przepustce z zakładu dla niewinnych wykorzystując reso i scjalizację zasysa bonusy ...bo jest niewinna
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 13 1
  • Maruda25 2026-05-08 11:52:22 185.103.*.*
    Widać że tępa - gdyby ukradła do 800zł byłoby z automatu umorzenie (wykroczenie, niska szkodliwość ), a że 1500zł to będą szukać.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 2
  • Janusz Pisiewicz 2026-05-08 11:13:07 95.160.*.*
    Niezły kamuflaż: z przodu blondynka, z tyłu brunetka. O resztę nie pytam... 🙄
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 2

Proponowane artykuły