Pijany i bez odblasków szedł poboczem. Noc spędził w izbie wytrzeźwień

Policjanci z drogówki podczas patrolowania ulic w pobliżu Dywit zauważyli idącego poboczem mężczyznę. Okazało się, że był on pijany, ledwo utrzymywał się na nogach i nie miał odblasków, czym stwarzał zagrożenie na drodze. Mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień.

Policjanci z drogówki, patrolując wieczorem al. Wojska Polskiego w Olsztynie zauważyli idącego poboczem w terenie niezabudowanym mężczyznę, który poruszał się chwiejnym krokiem i nie miał na sobie odblasków. W ten sposób stwarzał zagrożenie na drodze zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu.

Po jego zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna z trudem może utrzymać się na nogach. W związku z tym funkcjonariusze zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem będzie przewiezienie go do izby wytrzeźwień.

Mężczyzna, gdy dojdzie do siebie zostanie przesłuchany. Zatrzymany prawdopodobnie oprócz rachunku za "nocleg" w ambulatorium, będzie musiał też zapłacić karę grzywny. Może zostać ukarany za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i za poraszanie się po zmroku w terenie niezabudowanym bez wymaganych odblasków.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Zdzisław 500+ 2018-11-28 11:51:50 213.184.*.*
    Panowie pozwolą, moja żona: Zoooofffiiiiiaaaaaaa..!!!
    Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść