Dziś jest: 26.02.2024
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Data dodania: 2023-11-22 08:30

Redakcja

Osiedle Jaroty. Gorąco na Mroza. 41-latek próbował rozjechać policjantów

Osiedle Jaroty. Gorąco na Mroza. 41-latek próbował rozjechać policjantów
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Akcja jak z filmu sensacyjnego rozegrała się w minioną środę (15 listopada) na ul. Mroza w Olsztynie (osiedle Jaroty). Policjanci zatrzymali niebezpiecznego 41-latka. Mężczyzna postanowił jednak tanio skóry nie sprzedawać.

reklama

O sprawie dowiedzieliśmy się od zaniepokojonego Czytelnika. - Od godziny 14 policja zamknęła garaż podziemny – informował. Na miejscu miało pojawić się nawet nawet pięć radiowozów.

Policja potwierdza, że w ostatnią środę (15 listopada) doszło w Olsztynie do zatrzymania 41-latka oskarżonego m.in. o uporczywe nękanie byłej partnerki. Podczas akcji mężczyzna miał dokonać napaści na dwóch policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. 41-latek chciał uderzyć funkcjonariuszy swoim samochodem i dodatkowo uszkodził nieoznakowany pojazd policyjny.

W piątek (17 listopada) 41-latek trafił do aresztu. W toku czynności ustalono, że od około 2 lat uporczywie nękał swoją byłą partnerkę oraz jej najbliższych, groził im pozbawieniem życia, nachodził ich i dokonywał szkód w ich miejscu zamieszkania. Dodatkowo, w październiku br., oferując pieniądze, nakłaniał inną osobę do składania fałszywych zeznań oraz włamał się do mieszkania zajmowanego przez pokrzywdzonych i dokonał kradzieży biżuterii, pieniędzy, sprzętu elektronicznego, karty bankomatowej oraz usunął dokumenty dotyczące prowadzonych postępowań.

Wobec zatrzymanego zastosowano tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

Źródło: KPP w Nidzicy / Własne

Tagi: prawo Jaroty

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Łajza 2023-11-23 10:11:47 2a00:f41:8c8:*
    Chciał uderzyć funkcjonariuszy swoim samochodem właśnie w taki sposób sądy potchodzą do sprawy moim zdaniem chciał ich rozjechać czyli popełnić morderstwo z premedytacją ale sądy przecież nie wymagają żadnej ireformy przecież są niezawisłe
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 2
  • NO 2023-11-22 10:39:36 5.173.*.*
    KPP Nidzica???
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 0

www.autoczescionline24.pl